dva tisíce šestnáct

6. ledna 2016 v 23:17 | Angela |  střípkovník
Nesnažím se upadnout do zapomnění, ani já, ani žádná z mých potulných myšlenek. Nejspíš to tak působí, což se dá pochopit, vzhledem k tomu, že i tahle možnost mi několikrát proběhla hlavou. Chtělo to načerpat chuť, inspiraci, energii? Kdo ví, čekala jsem, až budu mít pocit, že je ta správná chvíle pro další výkřik do tmy - světla.Začalo sněžit, a proto jsem si na pozadí blogu dala jednu dávnou fotku z léta. Žádná recese, jen to chtělo změnu a měla jsem náladu na něco jednoduššího. Dodatečně bych Vám ráda popřála všechno nejlepší do nového roku, ať se Vám daří plnit si své sny. Svátky mi letos utekly nějak rychle, jako by se mi Vánoce i Nový rok obloukem vyhnuly a v mém malém vesmíru nic podobného neexistovalo.


Hledám správná slova, jak vyjádřit, čím pro mě byl rok 2015. Rozmanitost, tak je to. Často bylo všechno na nic, mnohokrát bylo spoustu věcí fajn, v určitých momentech jsem se cítila nekonečně nebo taky apaticky prázdně. Nenudila jsem se, to rozhodně. Největší radost mám z toho, že jsem se naučila nevidět na všem jen to špatný a dokážu se radovat z maličkostí. Zmiňovala jsem to už dřív, ale mám pocit, že se to čím dál víc zlepšuje.


Vím, že to lano štěstí netrvá věčně, může se přetrhnout kdykoliv to nebudu čekat a občas se po něm chodí dost vratce (nebo šplhá?), jen chci být šťastná, dokud to jde. O to krásnější je, když štěstí máte s kým sdílet.


Dlouho jsem si plánovala, že až napadne sníh, tak vyrazím fotit. Nedošla jsem k lesu, jak jsem původně chtěla, asi by mi zmrzlo to, co zbylo z mozku a ruce neudržely foťák. Přesto se nakonec našlo pár snímků, o které bych se chtěla podělit.


Mějte se krásně i v roce 2016,
Angela
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 5. března 2016 v 13:05 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zase napsala :) Fotky k článku byly super, i článek samotný (i když, číst to takhle v březnu...xD).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama